logotip

Четвер, 07 листопада 2019 08:28

Що чекати Донеччанам у рахунках за тепло у листопаді?

 За самими скептичними прогнозами у найближчі тижні температура зовнішнього повітря за вікном становитиме не нижче 12 °C.

Виникає питання, чи будуть проводитися нарахування за послуги централізованого опалення, якщо опалювальний сезон вже розпочався а на вулиці тепло?

Так, будуть. Але з використанням коефіцієнту, який коригує такі коливання температури. Це передбачено «Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджені постановою кабінету міністрів України №630 від 21.07.2005 р.

На котельнях підприємства здійснюється регулювання подачі теплової енергії відповідно до температури зовнішнього повітря. Тобто при підвищенні температури на вулиці, на котельнях знижують температуру теплоносія.

Для споживачів, чиї квартири або багатоквартирні будинки обладнанні приладами обліку теплової енергії, нарахування відбуватимуться відповідно до кількості фактично спожитої теплової енергії.

Для споживачів, чиї будинки не обладнані приладами обліку теплової енергії нарахування за спожите тепло перераховують відповідно до показників коригуючого коефіцієнту, що передбачено постановою кабінету міністрів України № 630 21.07.2005 р. Цей коефіцієнт коригує розмір діючого тарифу в залежності від температури зовнішнього повітря.

Тобто, чим вище температура за вікном, тим нижче показник коригуючого коефіцієнту, і тим нижче сума нарахувань у відповідному місяці.

 

 

 

 

 

Підприємство

ЦПП та КО

Послуги

Споживачу

Інфо-центр

Контакти

Постачальник газу

Найти современные Joomla 3 шаблоны и скачать.